Serious San Andreas 2

Serious San Andreas 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Serious San Andreas Shooter, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu ve eğlenceli oyunlardan bir tanesi.

Serious San Andreas Shooter, Dünya'nın en popüler oyunlarından bir tanesi olan GTA'dan esinlenerek hazırlanan bu oyunda San Andreas şehrini kötü adamlardan temizlemek ilk göreviniz. Oldukça bol aksiyon bulunan oyunun grafikleri de bir aksiyon oyununun sahip olması gereken kaliteden üst seviyede diyebilirim.

Oyun tamamen ücretsiz fakat oyun içerinde yer alan mağazada satın alma seçenekleri sunuluyor. Yine de para ödemeden oyunu oynayabiliyorsunuz.

Tıpkı GTA'da olduğu gibi çevrenizde gördüğünüz tüm arabalara binebieleğiniz oyunda aynı zamanda çevrenizde gördüğünüz eşyaları da toplayabiliyorsunuz. Hatta toplamalısınız. Bu eşyalar içerisinde silahlar, özellikler ve gizli paketler bulunuyor.

Oynarken hem heyecanlandıran hem de eğlendiren bu oyunu Türkçe olarak oynayabilmeniz için Android telefon ya da tabletinizin dilinin de Türkçe olması gerekiyor. Aksi taktirde Türkçe olarak oynayamıyorsunuz. Cihazınızın dili Türkçe değil ise Ayarlar menüsünden dil seçeneklerine girerek gerekli değişikliği yapabilirsiniz.

Bir çok farklı misyonu tamamlamanız gereken oyunda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

YORUMLAR