Shadow Running

Shadow Running
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Running, Android telefon ve talepleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli ve heyecanlı bir sınırsız koşu oyunudur.

Shadow Running, basit olarak tasarlanan fakat oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir Android yarış oyunudur. Oyundaki göreviniz sürdüğünüz at ile yarışacağınız köpek, çita, at ve kuşları geçmek.

İlk bakışta kolay gibi görünen fakat yüksek puanlara ulaşmanın zor olduğu bir oyun olan Shadow Running'i oynarken önünüze çıkan engelleri de aşmalısınız. Eğer atlayamazsanız hızınız düşer ve rakipleriniz sizi birer birer geçer.

Yarış oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız bu oyunu da mutlaka denemelisiniz. Mavi ve siyah renkler ile hazırlanan sade fakat hoş grafiklere sahip olan oyunun kontrol mekanizması da oldukça rahat. Önünüze çıkan engelleri aşmak için doğru zamanda zıplamanız ise çok önemli. Oynadıkça gözünüz daha çok alışacak ve bir süre sonra ustası olacaksınız.

Popüler koşu ve zıplama oyunlarını oynamaktan sıkıldıysanız ve farklı bir oyun arıyorsanız Shadow Running'i ücretsiz olarak indirerek hemen deneyebilirsiniz.