Shadowblood: SEA

Shadowblood: SEA
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadowblood: SEA, Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen ve gerçek zamanlı olarak özel canavarlarla mücadele edeceğiniz tam bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Shadowblood: SEA mobil oyunu, rol yapma tarzında oynanan heyecan verici bir aksiyon oyunudur.

Henüz tam sürümü yayınlanmayan Shadowblood: SEA mobil oyunu şimdilik kapalı beta olarak oyunculara sunulmuş durumda. Ancak kullanıcılar oyunun deneme sürümünü bitirdiğinde ve oyunun tam sürümü yayına girdiğinde kaldığı karakterle devam edebilecek. Yani geliştirdiğiniz karakter boşa gitmeyecek.

Shadowblood: SEA mobil oyununda 6 farklı canavar karakterine sahip olabilir, ister bire bir gerçek oyunculara karşı savaşabilir ve isterseniz de partnerlerinizle güzel bir takım oyunuyla diğer loncaların işini bitirebilirsiniz. 3000’den fazla zırh seçeneği farklı kostüm seçenekleri ve yeteneklerle geliştirebileceğiniz karakterlerle heyecan dolu bir maceraya atılacağınız Shadowblood: SEA mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR