Shadowplay: Darkness Incarnate 1.0.0 (Android)

Shadowplay: Darkness Incarnate

Shadowplay: Darkness Incarnate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyunu, bulmacaları çözerek ve gizli objeleri bularak amacınıza ulaşacağınız bir tür aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyunu, gizli nesneleri bularak ve bulmacaları çözerek ilerleyeceğiniz gizemli bir aksiyon oyunudur.

Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyununun senaryosuna göre kız kardeşiniz bir cinayetin sorumlusu olarak suçlanır. Onun masum olduğunu yalnızca siz biliyorsunuzdur. Ancak işler daha da zorlaşır ve kız kardeşinize paranoyak şizofreni teşhisi konularak Iron Gate Akıl Hastanesi’ne gönderilir. Kız kardeşinizi bu cehennemden kurtarmak için tek çareniz tıpkı hastalar gibi davranıp akıl hastanesine sızmaktır. Kapıdaki gardiyan girişiniz için size yardım eder ancak asıl mesele buradan çıkmaktır.

Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyununda kız kardeşinizi alıp korkunç binadan çıkmak için gizli nesneleri araştıracak ve küçük çaplı bulmacaları çözeceksiniz. Özel bir el feneri karanlık güçler karşısında en büyük yardımcınız olacak. Gizemli atmosferi ve eşsiz görsel efektleriyle Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR