Shakes Fidget 2.88.272 (Android)

Shakes Fidget

Shakes Fidget
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı RYO oyunu oynayacağız.

Playa Games imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Shakes Fidget ile gerçek zamanlı bir rol dünyasına adım atacağız. Rengarenk bir içerik kalitesine sahip olan oyunda 50 milyondan fazla oyuncu yer alıyor.

Dünyanın en popüler rol oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Shakes Fidget, ücretsiz olması ile her kesimden oyuncuya ulaşmaya devam ediyor. Ödüllü çok oyunculu bir RYO oyunu olarak adından söz ettiren yapımda eşsiz karikatür görünümleri de yer alıyor. Gerçek zamanlı olarak dünyanın farklı yerlerinden oyuncuları yan yana getiren oyunda klan kurabilecek, ittifaklar oluşturabileceğiz.

Kolay kontrollere sahip olan yapımda oyuncular arkadaşları ile sohbetler edebilecek, taktikler oluşturarak düşman karşısında güçlerini birleştirebilecekler. 8 seçilebilir karakter ve 3 farklı sınıfın yer aldığı oyunda karakterlerimizi geliştirebileceğiz. Ayrıca oyun içerisinde binlerce farklı silah ve ekipman da yer alıyor. Oyuncular seviyelerine uygun olarak bu silah ve ekipmanları diledikleri gibi kullanabilecekler.

Shakes Fidget ücretsiz bir rol oyunudur.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR