Shapes Toddler Preschool 5.1.1 (Android)

Shapes Toddler Preschool

Shapes Toddler Preschool
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shapes Toddler Preschool, çocuklara eğlenceli ve eğitici bir oyun deneyimi sunuyor.

Shapes Toddler Preschool, Android cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir çocuk oyunu. 3 ve 9 yaş arasındaki çocuklara hitap eden bu oyunda saf bir eğlence atmosferi hakim. Oyunun en önemli özelliği ise çocukları eğlendirirken hem dil eğitimi vermesi hem de objeleri tanımalarını kolaylaştırması.

Oyunun temel konsepti şekilleri, müzik enstrümanlarını, renkleri, hayvanları ve objeleri çocuklara eğlenceli yoldan tanıtmak üzerine kurulu. Çocuklar ilginç tasarımlı bölümlerde sunulan nesneleri tanıma şansı buluyorlar. Örneğin ekranda square (kare) yazıyorsa şekiller arasından kareyi bulmaya çalışıyoruz. Bu bakımdan oyun İngilizce eğitimi de veriyor. Okul öncesi eğitim için son derece ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Shapes Toddler Preschool'da çocukların ilgisini çekecek türden grafik modellemelerine yer verilmiş. Yüzlerde tebessüm bırakmayı başaran bu tasarımlar eminiz ki çocukların çok hoşuna gidecektir. Oyunda hiçbir şekilde şiddet öğesi bulunmuyor. Bu da ebeveynlerin dikkatini çekecek bir detay.

Oyunda bir diğer dikkatimizi çeken detay da reklamların olmaması. Bu sayede çocuklar hatalı bir tıklamayla satın alma işlemleri gerçekleştiremiyorlar.

Çocukların penceresinden baktığımızda Shapes Toddler Preschool son derece keyifli bir oyun. Ebevenyler için de önemli olan kriterleri karşıladığı için bu oyunu rahatlıkla tavsiye edebiliriz.

YORUMLAR