Shark Crisis!

Shark Crisis!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Crisis! reflekslerinizi test edebileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur

Shark Crisis! eğer Flappy Bird tarzı beceri oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shark Crisis!'te denizde kendi halinde yüzen garip bir çöp adamın hikayesi konu alınıyor. Yazın tatile çıktığınızı ve güzel bir plajda denize girip serinlediğinizi düşünün. Denize girdikten sonra biraz açılıyorsunuz ve bir anda arkanızda dev bir yüzgeç beliriyor. Bu yüzgeç bir süre etrafınızda dolandıktan sonra artık sizi kovalamaya başlıyor ve artık kaçmaya çalışmaktan başka bir seçeneğiniz kalmıyor. Shark Crisis!'de de bu tür bir köpek balığı senaryosunda başrole geçiyoruz.

Shark Crisis!'de temel amacımız bizi kovalayan dev köpek balığından kaçmak. Fakat bu işi zorlaştıran birçok farklı engel oyunda bizi bekliyor. Denizanaları, şişen dikenli balon balıkları ve bir anda önümüze çıkan mürekkep balıkları bizi yavaşlatabiliyorlar ve köpek balığının akşam yemeği olmamıza sebep olabiliyorlar. Bu nedenle son hızla karaya doğru yüzerken reflekslerimizi kullanarak bu tür engelleri atlatmamız gerekiyor.

Shark Crisis!'in 8 bir grafikleri oyuna retro bir hava kazandırıyor. Tek parmakla kolayca oynayabileceğiniz bir oyun olan Shark Crisis! eğer basit ve heyecanlı bir mobil oynamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR