Shark Marine

Shark Marine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Marine eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur

Shark Marine denizin derinliklerine daldığınız ve eğlenceli bir maceraya atıldığınız bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shark Marine'de Kaptan Tom'un hikayesi konu alınıyor. Kaptan Tom denizaltısına atlayarak deniz altının büyüleyici dünyasını keşfeden bir bilim adamıdır. Kaptanımız deniz altının bu karanlık ve bilinmeyen tehlikelerle dolu dünyasını keşfederken dev ve aç köpekbalıklarıyla karşılaşır. Artık bir yeme dönüşen kaptanımız köpekbalıklarından kaçmalı ve bir çıkış yolu bulmalıdır. Biz de oyunda zor durumda kalan Kaptan Tom'a yardımcı oluyoruz ve köpekbalıklarından kaçmasını sağlıyoruz.

Shark Marine'de yönettiğimiz denizaltı sürekli ilerliyor ve karşısına farklı türde köpekbalıkları çıkıyor. Sürekli ilerlerken bir yandan yön değiştirmeli ve köpekbalığı yrmi olmaktan kurtulmalı, diğer yandan da yolumuza çıkan altınları ve hazineleri toplamalıyız. Oyun başlangıçta kolay bir şekilde oynanabilsede oyunda ilerledikçe tehlikeler artıyor ve reflekslerimizi daha dikkatli kullanmamız gerekiyor.

Shark Marine'de denizaltını yönetmeniz için parmağınızı ekranda sağa veya sola sürüklemeniz yeterli. Her yaştan oyuncuya hitap eden bir mobil oyun olan Shark Marine boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenizi sağlayabilir.