Shark Shark Run 1.1 (Android)

Shark Shark Run

1.1
Shark Shark Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shark Shark Run mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Shark Shark Run oyunculara bir köpekbalığını yöneterek bolca aksiyonun içerisine dalma imkanı veren bir mobil köpekbalığı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shark Shark Run'da denizlerin en tehlikeli yırtıcılarından olan köpekbalıklarını yöneterek etrafa terör saçabiliyoruz. Oyun köpekbalığımızı seçerek başlıyoruz; sonrasında ise plajlara hücum ediyoruz. Açık denizden sahillere yaklaşırken plajdaki insanların çığlıklarını duyabiliyoruz. Oyunda bize verilen görevlerde farklı hedefleri gerçekleştirmemiz gerekiyor. Kimi zaman belli bir şeyi avlarken kimi zaman hazine peşine düşüyoruz. Bize verilen görevleri tamamlamak için belli bir süreye sahibiz. Bu nedenle zamanla yarışmaktayız.

Shark Shark Run 3 boyutlu bir köpekbalığı oyunu olması nedeniyle benzerlerinden ayrılıyor. Oyunda köpekbalığımızı arkadan görerek yönlendiriyoruz. Oyun boyunca sudan yukarıya doğru zıplayabilir ve havada insanları yiyebiliriz. Görevleri tamamladıkça kazanacağımız altında oyun içerisindeki farklı köğekbalığı seçeneklerini açabiliyoruz.

Shark Shark Run kolay dokunmatik kontrollere sahip.

YORUMLAR