Shooting Hamster

Shooting Hamster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shooting Hamster basit bir yapıya sahip olmasına rağmen oyunseverlere eğlenceli dakikalar yaşatan bir mobil oyun.

Shooting Hamster hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda uzaylı istilasına karşı koymaya çalışan bir hamsterın kontrolünü ele alıyor ve sürekli olarak saldıran düşman birimlerini silahımızla etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Oyunda her bölüm toplamda 30 saniye civarında bir süre alıyor. Toplamda 999 bölüm sunulan oyunda her bölüm bir öncekinden bir miktar daha zor bir şekilde sunuluyor. Elbette bu noktada bizim gücümüz de sürekli olarak aynı kalmıyor. Bölümleri geçtikçe karakterimizi hem can hem de vuruş gücü olarak güçlendirebiliyoruz. Bu sayede git gide zorlaşan bölümlerde oyun gidişatını lehimize çevirebiliyoruz.

Shooting Hamster’da karşımızda duran uzaylıların hem saldırı hem de savunma birimleri mevcut. Bu bilgiler bize renkler aracılığıyla aktarılıyor. 16’dan fazla alınabilir objeye sahip olan oyunda bu denli bir çeşitlilik olması hoşumuza gitti. En iyi 100 oyuncuyu lider tablolarından takip edebiliyoruz ve hatta çok iyi oynarsak adımızı tepeye çıkartabiliyoruz.

Genel olarak Shooting Hamster sade ve mütevazı bir mobil oyun. Bir oyundan basitlik ve yüksek dozda eğlence bekliyorsanız Shooting Hamster’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.