Shooty Skies 1.100.3489 (Android)

Shooty Skies

Shooty Skies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Üretici

    Mighty Games

Shooty Skies aksiyon dolu bir mobil uçak savaşı oyunudur

Shooty Skies oyunculara arcade türde bir oyun deneyimi yaşatan keyifli bir mobil uçak savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Shooty Skies'da gökyüzüne açılarak düşmanlarıyla savaşan kahraman pilotları yönetiyoruz. Oyun boyunca temel amacımız karşımıza çıkan düşmanları yok ederek bölümleri geçmek. Yüzlerce düşman bize saldırırken uçağımızın silahlarıyla etrafı mermi gölüne döndürüyoruz ve kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz. Oyun boyunca başarı kazandıkça yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz ve farklı pilotlarla uçuş yapabiliyoruz.

Shooty Skies'ın eskiden atari salonlarında oynadığımız klasik shoot em up türündeki uçak savaşı oyunlarını Minecraft benzeri piksel tabanlı oyun grafikleriyle birleştirdiğini söyleyebiliriz. Oyunun grafikleri genel olarak tatmin edici kalitede. Oyun boyunca kutuları açarak yeni eşyalar kazanabiliyoruz. Basit bir şekilde oynanabilen Shooty Skies boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunu olarak özetlenebilir.

YORUMLAR