Simple Checkin for Foursquare 2.5 (Android)

Simple Checkin for Foursquare

2.5
Simple Checkin for Foursquare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simple Checkin for Foursquare ile tek dokunuşla Swarm check-inleri yapabilirsiniz

Simple Checkin for Foursquare kullanıcılara Swarm üzerinden çok daha kolay ve zahmetsiz check-in yapma imkanı sunan bir check-in uygulamasıdır.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir mobil uygulama olan birçok farklı senaryoda hayat kurtarıcı olabiliyor. Eğer tek dokunuşla kolayca ve hızlı bir şekilde check-in yapmak isterseniz Swarm uygulamasını açmak bazen işinize gelmeyebiliyor. Android cihazınızın performansına bağlı olarak bu işlem can sıkıcı olabilmekte. Özellikle Android 2.3 işletim sistemine sahip eski Android cihazlarda Swarm gibi uygulamaları açmak tam bir eziyet haline dönüşebiliyor. İşte bu durumlarda Simple Checkin for Foursquare kullanabilirsiniz ve rahatça check-in yapabilirsiniz; çünkü Simple Checkin for Foursquare gereksiz görsel öğelerden ve kodlardan arındırılmış bir uygulamadır. Uygulama içerisinde sadece bir haritaya ve yakındaki mekanlara yer veriliyor. Böylece Android cihazınızı yormadan tek dokunuşla check-i,n yapabiliyorsunuz.

Simple Checkin for Foursquare oldukça küçük boyuta sahip. 200 KB civarında bir boyuta sahip olan uygulama özellikle Android telefonlarının dahili hafızaları nedeniyle sıkıntı yaşayan kullanıcılara ilaç gibi gelmekte. Swarm uygulamasını boyutu nedeniyle yükleyemediğiniz durumlarda Simple Checkin for Foursquare'i tercih edebilirsiniz.

En eski Android cihazlarda bile rahatça check-in yapabilmek için Simple Checkin for Foursquare'i gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Uygulamanın herhangi bir reklam içermemesi de artı puan.

YORUMLAR