Singlecraft: Multi World

Singlecraft: Multi World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Singlecraft: Multi World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur

Singlecraft: Multi World eğer Minecraft'ı seviyorsanız ve ücretsiz bir minecraft alternatifi arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil sandbox oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Singlecraft: Multi World'de tek başına hayatta kalmaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Fantastik bir dünyada oyuna başladığımız Singlecraft: Multi World'de kahramanımızı gece ortaya çıkan zombi ve vampir gibi tehlikelerden korumaya çalışıyoruz. Singlecraft: Multi World oyunculara geniş özgürlükler sunuyor. Oyunda hayatta kalabilmek için ilk olarak kendimize bir sığınak inşa etmemiz gerekiyor. Sığınak inşa edebilmek için ise çevreden kaynak toplamamız gerekmekte. Kazmamızı kullanarak maden çıkarabiliyoruz ve ağaç esebiliyoruz. Bu işleri yapabilmek için ise yeterli enerjiye sahip olamamız gerekiyor. Bu enerjiyi de avlanarak elde edeceğimiz etlerden elde edebiliyoruz. Singlecraft: Multi World içerisinde avlayabileceğiniz farklı hayvan türleri bulunmakta.

Singlecraft: Multi World'ün görünümü tıpkı Minecraft gibi. Piksel tabanlı grafiklerde karakterler ve çevredeki öğeler küp küp görünüyor. Oyunda zombi ve vampirlerin dışında dev örümcekler ve ölümcül yırtıcılarla da karşılaşabiliyoruz. Birçok farklı silah, zırh ve eşya yaratabildiğimiz oyunda gece ve gündüz döngüsü ile farklı hava şartlarına tanık olabilirsiniz. Zengin bir içeriğe sahip olan Singlecraft: Multi Worldkendi dünyanızı yaratmak isterseniz keyifle oynayabileceğiniz bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR