SkillTwins Football Game 2 (Android)

SkillTwins Football Game 2

SkillTwins Football Game 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SkillTwins Football Game 2 yeteneklerinizi konuşturarak şov yapmanıza imkan veren bir futbol oyunu

SkillTwins Football Game 2 eğer şov yapabileceğiniz bir futbol oyunu arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan SkillTwins Football Game 2'de "SkillTwins" lakaplı Josef ve Jakob kardeşlerin serüveni devam ediyor. Hatırlanacağı üzere kahramanlarımız bir önceki oyun ile gönlümüzü kazanmış ve bize eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşatmıştı. SkillTwins Football Game 2'de ise daha güzel görünen, daha eğlenceli bir futbol tecrübesi yaşayabiliyoruz.

SkillTwins Football Game 2'de kahramanlarımız dünyanın en yetenekli futbolcuları olduklarını kanıtlamak için dünyayı dolaşıyorlar. Biz de onlara bu yolculuklarında katılıyor, karşılarına çıkan mücadeleleri aşmalarına yardımcı oluyoruz. Binlerce bölümün yer aldığı oyunda Amerika, Avustralya, Malezya, Mısır, İngiltere, Çin, Afrika, İtalya ve Japonya gibi yerleri ziyaret edebilmekteyiz.

SkillTwins Football Game 2'de karşımıza oyuncular, sabit ve hareketli engeller çıkıyor. Biz bu oyuncuları ve engelleri çalım atma yeteneklerimizi kullanarak aşıyoruz ve gole doğru gidiyoruz. Oyundaki animasyonlar gerçekten çok güzel görünmekte ve akıcı bir oynanış sunmakta. Yüksek grafik kalitesine sahip oyun bağımlılık yapıcı nitelikte.

 

YORUMLAR