Sky Dancer Run 3.0.5 (Android)

Sky Dancer Run

Sky Dancer Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oyunda ilerlemeye çalışacağız.

Mobil platformda oldukça şık bir tasarıma ve içeriğe sahip olan Sky Dancer Run ile engellere takılmadan ilerlememiz gerekiyor.

Oldukça hareketli ve tempolu bir yapıya sahip olan oyunda, bizleri çeşitli tehlikeler bekliyor. Temple Run tarzında bir yapıya sahip olan Sky Dancer Run ile yüksek yerlerden zemine atlayacak ve karşımıza çıkan altınları toplayarak ilerlemeye çalışacağız.

Tek parmağımız ile kontrol edebileceğimiz karakterimiz ile hareketli dakikalar geçirecek ve eğlencenin dibine vuracağız. Oyun içerisinde yamaçlardan aşağıya atlayacak ve platformların üzerine düşerek altınları toplamaya çalışacağız. Oldukça sağlam oynanış mekaniklerine sahip olan yapım, kaliteli grafiklerin yanı sıra eğlenceli bir oynanış ortamına sahiptir. Android ve İOS platformunda ücretsiz olarak yayınlanan yapım, aldığı inceleme puanları ile de oyuncuların gözdesi olmuş durumda.

2017 yılının en iyi 10 mobil oyunu arasına adını yazdırmayı başaran Sky Dancer Run, iki farklı platformda da on binlerce oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Tamamen ücretsiz olan yapım, yayınlandığı günden bu yana geniş kitleler tarafından oynanmaya devam ediyor.