Sky War Thunder

Sky War Thunder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky War Thunder, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı bir uçak savaşı oyunudur.

Sky War Thunder, kendi uzay geminiz ile birlikte uzay boşluğunda düşman uçakları yok etmeye çalışacağınız eğlenceli ve heyecan dolu bir Android oyunudur. Tamemen ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunun grafik kalitesi çok iyi olmamasına rağmen, oynanışı oldukça keyifli.

Eğer uçak ve savaş oyunlarını seviyorsanız bu oyunu saatlerce sıkılmadan oynayabilirsiniz. Farklı bölümler ve düşmanlar ile savaşarak akzandığınız paraları uçağınızı geliştirmek için kullanmanız gerekiyor. Böylelikle daha zor düşmanları daha kolay yok edebilirsiniz.

Aksiyonun bir saniye bile durmadığı oyunda hızlı karar verebilmek çok önemli. Düşmanlardan gelen saldırılardan kaçmak için ise hızlı el hareketleri ihtiyaç duyuyorsunuz. Gerçekçi olmasına rağmen yazının başında dediğim gibi oyunun grafikleri beklentilerinizi karşılamayabilir. Benzer türde daha iyi grafiklere sahip oyunlar da Android uygulama marketi üzerinde bulunuyor. Fakat boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunlardan bir tanesi olabilir.

Eğer aksiyon ve savaş oyunlarını seviyorsanız, Sky War Thunder'ı mutlaka Android mobil cihazlarınıza indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR