Skyroll

Skyroll
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skyroll, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz gökyüzünde geçen bir arcade oyunudur.

Skyroll, gökyüzünde geçen macerayı konu alan bir arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz güzel özellikler bulunuyor. Kaliteli grafiklere sahip yerli bir yapım olan Skyroll, sorunsuz oynanış mekaniği ve her yaştan insana hitap etmesiyle de dikkat çekiyor. Şimdi oyunu biraz daha ayrıntılı inceleyelim.

Gerçekten başarılı grafikler ve kaliteli bir arayüze sahip olan Skyroll oyununda gökyüzünde geçen bir maceraya ortak oluyoruz. Oyunun kontrolleri tamamen sorunsuz ve Android cihazların tümüne optimize edilerek yayınlanmış. Tek kişinin geliştirdiği bu oyun, yerli geliştiricilerin yapabileceklerini görmek açısından da önemli özellikler barındırıyor. Oynanışa gelince, minik bir küpümüz var ve bu küpe takla attırarak karşımıza çıkan engelleri aşmaya çalışıyoruz. Ayrıca yolda karşılaştığımız elmasları da toplamamız gerekiyor. Tüm arkadaşlarımızın görebileceği liderlik tablosu sayesinde rekabetçi bir ortamın yaratıldığını da söyleyelim.

Özellikleri:

  • 5 Farklı Renk Değişimi
  • Kaliteli Grafikler ve Arayüz
  • Liderlik Tablosu
  • Sorunsuz Oyun Kontrolleri

Basit ama eğlenebileceğiniz türde bir oyun arıyorsanız Skyroll oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği bir oyun olması sebebiyle denemenizi mutlaka öneriyorum.

YORUMLAR