Slashing Demons

Slashing Demons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slashing Demons'da tanrıların insanlığı yok etmek için gönderdiği yaratıkları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Slashing Demons, insanlar ve tanrılar arasında geçen amansız savaşı konu alan bir aksiyon odaklı beceri oyunu.

Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebildiğiniz bu oyunda tanrıların gazabını üstlerine çeken insanların yok olmaktan kurtulmak için giriştikleri mücadeleye tanık oluyoruz.

Konuya göre insanlar sergiledikleri bencil ve kibirli tavırlarıyla tanrıların nefretini kazanıyorlar. Tanrılar bu durum karşısında cehennemin en acımasız zebanilerini ve yaratıklarını insanları yok etmeleri için dünyaya gönderiyorlar. Neyse ki insanlar umutlarını tümüyle kaybetmiş değiller. Saldıran zebanileri engellemeyi kafasına koymuş bir karakter kılıcını kuşanıp hemen göreve atılıyor ve yaratıkları teker teker kesmeye başlıyor.

Oyun bu noktada epey ilginçleşiyor çünkü bahsini ettiğimiz bu yaratıklar hedeflerine ulaşabilmek için dillerini kullanıyorlar. Kahramanımız ise kılıcıyla yaratıkların dillerini kesmeye başlıyor. Bize düşen görevse hızlı refleksler sergileyerek dillerin etrafında bulunan parçalara değmeden bölümleri tamamlamak. Daha önce Timberman'i oynadıysanız Slashing Demons'ın az çok neye benzediğini tahmin edebilirsiniz.

Oyunda kullanılan rock müzik ve göz alıcı modellemeler, aldığımız keyfi had safhaya taşıyor. Slashing Demons, el becerilerine güvenen ve ilginç hikayeye sahip bir oyun denemek isteyen herkes tarafından denenmesi gereken yapımlar arasında.