Slashy Souls

Slashy Souls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slashy Souls mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Slashy Souls yakın zaman içerisinde çıkacak olan ve birçok oyun sever tarafından heyecanla beklenen Dark Souls 3 adlı rol yapma oyunundan esinlenerek geliştirilmiş bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Slashy Souls'da bizi en az Dark Souls 3'teki kadar zorlu bir macera bekliyor. Oyunda kendimize ölümlerden ölüm beğenirken birçok fantastik canavarla savaşıyoruz ve kaderimizi değiştirmek için mücadele ediyoruz.

Slashy Souls'da 2 boyutlu bir oyun yapısı mevcut. Kahramanımız ekranda sürekli ilerlerken karşımıza çıkan düşmanlarla savaşıyoruz. Bu savaşlarda dev kılıçlar gibi silahları kullanabildiğimiz gibi özel büyülü güçlerimizi de kullanabilmemiz mümkün. Oyun boyunca farklı silahları topluyoruz, ayrıca çeşitli bonuslar geçici olarak kahramanımızı çok daha güçlü hale getiriyor.

Retro tarzda bir görünüme sahip olan Slashy Souls içerdiği heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşlarıyla beğeninizi kazanabilir. 

YORUMLAR