Slendrina: Asylum 1.0 (Android)

Slendrina: Asylum

1.0
Slendrina: Asylum
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slendrina: Asylum mobil cihazlarınızda oynayabileceğinizbir korku oyunudur

Slendrina: Asylum ürpertici bir atmosfere sahip olan Slender Man benzeri bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Slendrina: Asylum'da kendisini terkedilmiş bir akıl hastanesinde uyanarak bulan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız uyandıktan sonra nerede olduğunu keşfetmeye çalışıyor. Hastanenin koridorlarında biraz dolaştıktan sonra hiçbir canlının burada yaşayamayacağından emin oluyor; fakat canlı olmayan şeyler için de durum aynı mı olacaktır? Biraz etrafta dolandıktan sonra bu akıl hastanesinin tam anlamıyla terkedilmemiş olduğunu belli doğa üstü varlıkların halen bu hastanenin içerisinde dolandığını anlıyoruz ve canımızı kurtarmak için mücadele ediyoruz.

Slendrina: Asylum'da hastaneden kurtulabilmek için tıpkı Slender Man'de olduğu gibi haritada farklı noktalara gizlenmiş 8 gizemli notu bulmamız gerekiyor. Bu notları buabilmek için kilitli kapıları açmamız, bu kapıları açabilmek için de farklı odalardaki anahtarları keşfetmemiz gerekiyor. Büytün bu işleri yapmaya çalışırken bir yandan da şeytani yaratık Slendrina annesiyle birlikte koridorlarda bir gölge gibi sürekli bizi takip ediyor. Slendrina veya annesine yakalandığımızda bize saldırabiliyorlar ve hasar verebiliyorlar. Kendimizi iyileştirmek için ise etrafta nadiren bulacağımız iksirleri kullanabiliyoruz.

Slendrina: Asylum ortalama kalitede grafiklere sahip. Oyunu kulaklıklarla oynadığınızda atmosfer daha da etkileyici olmakta.

YORUMLAR