Slugterra: Dark Waters

Slugterra: Dark Waters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slugterra: Dark Waters, Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz, ücretsiz bir macera oyunu.

Slugterra: Dark Waters, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir macera oyunu. İlginç hikayesiyle öne çıkan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak mobil cihazlarımıza indirebiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız El, Shane'in kontrolünü ele alarak 99 mağarayı korumak. Görev itibariyle Dr. Blakk tarafından ele geçirilmek istenen bu mağaraları ne pahasına olursa olsun korumamız isteniyor. Dolayısıyla Dr. Blakk ve ordusuna karşı sağlam bir duruş sergilememiz gerek.

Slugterra: Dark Waters'ta tam tamına 13 farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümler 4 farklı arenada geçiyor. Mücadele etmemiz gereken 10 farklı düşman birimi mevcut. Bunların her biri kendilerine özgü saldırı ve savunma yeteneklerine sahip oldukları için stratejimizi devamlı olarak gözden geçirmemiz gerekiyor.

Üç farklı kamera açısına sahip olan Slugterra: Dark Waters'ta oyuncular epey bir serbest bırakılıyorlar ve kendi oynayış stillerine en uygun yapıyı seçebiliyorlar. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde bu kategoriye yeni giren oyunseverler dahi Slugterra: Dark Waters'ı zorlanmadan oynayabilir.

Sürekli olarak güncellenen Slugterra: Dark Waters, zengin bir oyun içeriği sunuyor. Eğer siz de macera türü oyunlardan hoşlanıyorsanız bu oyunu mutlaka deneyin.

YORUMLAR