SMASH Monsters

SMASH Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SMASH Monsters, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir rol yapma oyunudur.

SMASH Monsters, mobil platformlarda eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin mutlaka denemek isteyeceği bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, kendimize dev mutant canavarları yaratıp, onlarla dünyaya hükmetmeye çalışacağız. Rol yapma oyunlarını seven her kullanıcıya kesinlikle tavsiye edeceğim oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

SMASH Monsters son zamanlarda oynadığım en iyi oyunlar arasında yer alıyor ve neredeyse bulduğum her boş vakitte kendimi içinde buluyorum. Hem oynanışı, hem atmosferiyle piyasadaki muadillerine göre bir adım önde diyebilirim. Oyunun hakkını vermek gerekiyor, bir de mutant canavarlar ile neler yapabileceğimizi çok iyi yansıtıyor. 

Neler yapabiliyoruz oyunda? Şöyle ki, mutant canavarları SMASH Monsters oyununda bizler yaratıyoruz ve bu canavarlar bizim her komutumuza itaat ediyorlar. Karşı tarafı EZ dediğimiz taktirde karşımıza kimse kalmıyor. Tabii oyun içinde bu canavarları geliştirebildiğimizi de söylemeden geçmeyelim. Bunların dışında oyunda bir şehir kuruyoruz ve bu şehrin savunmasından geliştirmesine kadar her şeyinden biz sorumluyuz. Amacımız dünyayı fethetmek. 

Kendinize başarılı bir rol yapma oyunu arıyorsanız SMASH Monsters'ı ücretsiz indirebilirsiniz. Oynamanızı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR