Smashy Duo 1.0.5 (Android)

Smashy Duo

Smashy Duo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smashy Duo, iki karakteri aynı anda yönettiğiniz canavar öldürme oyunu.

Smashy Duo, yaratıklara karşı mücadele veren iki kahramanı yönettiğimiz arcade türünde sürükleyici bir mobil oyun. Tek dokunuş kontrol sistemine sahip olmasıyla Android telefonunuzda dilediğiniz yerde açıp rahatlıkla oynayabileceğiniz türde, vakit geçirmek için birebir bir oyun.

Oyun bir hikaye üzerine kurulu olduğundan kısaca bahsetmekte fayda var. Kral tarafından toprakları korumakla görevlendirilen bir avuç kahraman, savaşa odaklanmışken aniden kötü bir makine gelip onları kaçırıyor ve ortadan kayboluyor. Onlarca kahramandan sadece iki kişi kalıyor. Yaratıklara savaşırken birden makinenin sesini duyuyoruz. İstediği altınları kendisine vermemiz durumunda arkadaşlarımızı bırakacağını söylüyor bize. Tam bu noktada oyun dahil oluyoruz. Yaratıkları bir an önce temizleyip altınları almamız gerekiyor.

Farklı görünümde ve seslere sahip kahramanları eş zamanlı olarak kontrol etmemiz gerekiyor. Ekranın sağ ve sol yanlarına seri şekilde dokunarak karşımızdaki sürüyü (farklı türde düşmanlar) temizliyoruz. Onlarla aramıza bir set koyulmuş ancak buna fazla güvenmemenizi öneririm.

YORUMLAR