Snail Battles 1.0.3 (Android)

Snail Battles

Snail Battles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snail Battles bolca aksiyona yer veren bir mobil savaş oyunudur

Snail Battles içerisinde civcivli aksiyon sahnelerine ve ilginç kahramanlara yer veren bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snail Battles'da efsanevi kahramanların kötülüğe karşı verdiği savaş konu alınıyor. Kahramanlarımız bu savaşlarında dev canavarlarla karşılaşmaktalar. Neyseki kahramanlarımız bu savaşlarında yalnız değiller; devasa canavarlarla olan savaşlarında onlara dev bir savaş salyangozu eşlik ediyor ve bu salyangozun sırtında tehlikelere göğüs geriyorlar.

Snail Battles oynanış olarak klasik side scroller türündeki oyunlara benziyor. Kahramanlarımız savaş salyangozlarının sırtında ekranda yatay olarak ilerliyor ve karşılarına sürekli yeni düşmanlar çıkıyor. Oyunda ilerledikçe yeni kahramanların kilidini açabiliyoruz. Bu kahramanlar kendilerine özel silahlarla birlikte gelmekte ve bu silahlar savaşta fark yaratabilmekte. Oyunun 2 boyutlu grafikleri oldukça zengin ve renkli görünüyor, bu grafiklere kaliteli animasyonlar eşlik ediyor.

Snail Battles'ta karşımıza ejderhalar, gergedanlar ve dinazorlar gibi çeşitli bölüm sonu canavarları çıkıyor. 2 farklı oyun modunun yer aldığı Snail Battles kolay bir şekilde oynanabilmekte.

YORUMLAR