Sniper Who Forgot To Open Eyes 1.0 (Android)

Sniper Who Forgot To Open Eyes

1.0
Sniper Who Forgot To Open Eyes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sniper Who Forgot To Open Eyes eğlenceli bir mobil oyundur

Sniper Who Forgot To Open Eyes alışılmış oyun kalıplarının dışına çıkarak eğlenceli bir vakit öldürme seçeneği sunan bir mobil keskin nişancı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sniper oyunu olan Sniper Who Forgot To Open Eyes tartışmasız olarak mobil cihazların ve oyun konsolarının en iyi grafiklere sahip oyunu; çünkü oyunda tartışılacak bir grafik yok. Oyunda dümdüz kara bir ekrana bakıyoruz. Bunun sebebi ise Sniper Who Forgot To Open Eyes'da nişan alırken gözlerini açmayı unutan bir keskin nişancıyı yönetiyor oluşumuz. Peki bu durumda ne yapıyoruz? Tetiğe abanıyoruz ve boşluk içerisindeki hedefleri bulmaya çalışıyoruz.

Sniper Who Forgot To Open Eyes'ta farklı oyun modları yer alıyor. Oyunun arcade modunda bize 30 saniye veriliyor ve bu 30 saniyede ekranda rastgele noktalara dokunarak ateş ediyoruz. Amacımız ise dokunduğumuz noktalarda hedefi tutturmak. Her isabet ettirdiğimizde 2 saniye kazanıyoruz. Bu şekilde en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Oyunun Pro modunda ise hedeflerimizi DNA analizi yaparak buluyoruz. Bu iş için parmağımızı ekranın farklı yerlerine dokundurup basılı tutarak hedeflerimizin sinyallerini titreşim yoluyla alabiliyoruz. Belli bir titreşim kalıbına sahip olan hedefleri vuruyoruz. Yanlış hedefi vurduğumuzda oyun sonlanıyor. Bu modda 45 saniye zamana sahibiz, her vurduğumuz hedef bize 8 saniye kazandırıyor.

Sniper Who Forgot To Open Eyes ilginç bir konsepti başarılı bir şekilde eğlenceye dönüştürebilen keyifli bir oyun olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR