Snooker Live Pro (Android)

Snooker Live Pro

Snooker Live Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snooker Live Pro, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli bir online bilardo oyunu.

Snooker Live Pro, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi online bilardo oyunlarından biri. Amerikan Bilardosu’na göre çok daha zor oynanış sunana Snooker’ı mobil platforma başarılı şekilde taşıyan yapımda profesyonel bilardo ustalarıyla bir araya geliyor, turnuvalara katılıyoruz.

Hem görsel hem de oynanış açısından mobildeki en iyi bilardo oyunları arasında olan Snooker Live Pro’da gerçekte olduğu gibi masalar küçük cepli ve geniş, 15 kırmızı top ve puanlı altı renkli top yer alıyor. Rakibimize hamle bırakmadan kurallara göre tüm topları masadan temizlemeye çalışıyoruz.

Snooker oyununu bilmeyenler için de pratik modu içeren yapımda kontrol sistemi de oldukça rahat. İstekanın kontrolünü kaydırarak sağlıyoruz ve hassasiyet sayesinde ince görmemiz gereken pozisyonlar dahi en iyi atışı yapabiliyoruz. Vuruş şiddetini de sağdaki bardan görüyoruz. Topun vuracağımız noktasını ayarlamak için de sağ alttaki topa dokunuyoruz. Sol üstte de vurmamız gereken top beliriyor. Bu noktada Snooker kurallarını bilmiyorsanız bile oyunu rahatlıkla oynayabileceğinizi söyleyebilirim.