Snooker Stars 3.8 (Android)

Snooker Stars

3.8
Snooker Stars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil platformda bilardo oynayacağız.

Mobil platformda bilardo oynamak ister misiniz?

Mobil oyunculara ücretsiz olarak sunulan Snooker Stars ile dileyen oyuncular 3D olarak online oyuncular ile bilardo maçlarına katılabilirler. Tamamen ücretsiz olan yapım da dünyanın dört bir yanında yer alan bilardo severler ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

Çarpıcı grafiklere sahip olan oyun 5 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanırken  içeriğini de genişletmeye devam ediyor. 4.5 gibi bir inceleme puanına sahip olan oyun bizlere gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Vuruş sesleri, farklı sopalar ve geniş bir içerik ile karşımıza çıkan mobil yapım basit dokunmatik kontroller yer alıyor.

Kariyer modunun da yer aldığı mobil yapımda oyuncular en iyi bilardo oyuncusu olabilmek için gerçek zamanlı olarak birbirleri ile karşı karşıya gelecekler. Oyuncular gerçek bilardo kuralları ile kıyasıya mücadele edecek ve maçtan galip ayrılmaya çalışacaklar.

Zevkli ve kolay oynanabilir olan Snooker Stars, ücretsiz olarak iki farklı mobil platformda oynanabiliyor. Dileyen oyuncular hemen ücretsiz olarak indirip denemeye başlayabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR