Snowball.io 1.2.5.2 (Android)

Snowball.io

Snowball.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zevkli ve eğlenceli bir beceri oyunu

Snowball.io, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir mobil beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Sürükleyici atmosferi ve bağımlılık yapıcı etkisiyle ön plana çıkan oyunda rakiplerinizle mücadele ediyorsunuz.

Basit kontrolleri ve bağımlılık yapıcı etkisiyle dikkat çeken bir oyun olan Snowball.io, kartopu yaparak rakiplerinizi oyun alanının dışına itmeye çalıştığınız bir oyundur. Farklı zorluktaki seviyeleriyle de dikkat çeken oyunda güçlü bir konuma gelerek tüm rakiplerinize meydan okuyabiliyorsunuz. Rakiplerinize çarpmadan kar topunuzu büyütmeniz gereken oyunda son derece  dikkatli olmalısınız. Hızlı ve tempolu bir oynanışa sahip olan oyunda galip gelmek için mücadele ediyorsunuz. Bu tarz oyunları sevenlerin beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Snowball.io, mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun. Renkli görselleri ve kaliteli grafikleriyle Snowball.io oyununu kaçırmayın.

Snowball.io oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR