Soccer 2016 1.0 (Android)

Soccer 2016

1.0
Soccer 2016
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer 2016, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde futbol keyfine doyacağınız hem ücretsiz hem de eğlenceli bir Android futbol oyunu.

Soccer 2016, gerçek bir futbol hayranıysanız ve Android telefon ya da tablete sahipseniz ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi futbol oyunlarından bir tanesi. Gerçekçi futbol deneyimi yaşamanızı sağlayan oyunda kontroller de oldukça rahat ve sorunsuz.

Büyük bir firma tarafından geliştirilmediği için oyundaki büyük takımların isimleri değiştirilmiş olarak bulunuyor. Yani telif hakları yok. Fakat oyun açısından herhangi bir problem yok.

Turnuvalar ve sezon olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunan Soccer 2016'da kendi takımınızı seçerek maçlara hemen başlayabiliyorsunuz. Ücretsiz bir oyuna göre standart kalitenin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm oyunda rakip takımları yenebilmek için el becerilerinizin biraz gelişmiş ya da oyuna alışmış olmanız gerekiyor. Bu nedenle ilk başlarda galibiyet alamazsanız bir süre alışana kadar oynamayı deneyin.

Android futbol oyunu oynamak için yeni ve ücretsiz bir oyun arıyorsanız Soccer 2016'yı hemen indirip göz atmanızı tavsiye ederim.