Soccer Manager 2015

Soccer Manager 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Manager 2015 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Soccer Manager 2015 oyunculara bir futbol menajeri olarak takımlarıyla birlikte kupa peşinde koşma imkanı veren bir mobil menajerlik oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir futbol menajerliği oyunu olan Soccer Manager 2015 futbol tutkunlarına aradıkları futbol deneyimini sunuyor. Soccer Manager 2015'te takımımızı seçerek oyuna başlıyoruz ve takımımızın başarılı olması için gerekli herşeyi yapıyoruz. Transfer yapmak, oyun sistemini belirlemek, antrenmanların etkili geçmesini sağlamak gibi oyunu direkt etkileyen öğelerin yanısıra takım gelirlerini artırmak için gerekli faaliyetlerle uğraşmak görevlerimiz arasında.

Soccer Manager 2015'te dünya çapındaki liglerden 750'nin üzerinde futbol takımına yer veriliyor. Bu liglerin arasında Türkiye ligleri yer alıyor ve Türk takımlarını seçerek oyuna dahil olabiliyoruz. Oyunda oyuncu alım satımı yapabiliyoruz, özel antrenörler tutarak oyuncu performansımızı artırıyoruz, maç öncesinde sahaya çıkacak 11'i ve oyun taktiğini belirliyoruz. Bunun yanında daha fazla gelir elde etmek için stadyum inşası gibi işlerle de uğraşıyoruz.

Eğer mobil cihazlarınızda enajerlik oyunu keyfi yaşamak isterseniz Soccer Manager 2015 hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR