Soccer Shootout 0.5.3 (Android)

Soccer Shootout

Soccer Shootout
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Shootout ile kendi takımınızla birlikte futbol oyunu oynama zevkini en iyi şekilde yaşayın.

Muhteşem görselleri ve birbirinden etkileyici ses efektleriyle birlikte Soccer Shootout oyununda kendinizi stadyumda zannedeceksiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Soccer Shootout, oyunculara futbol zevkini en iyi şekilde yaşatıyor.

Özel olarak tasarlanan grafikleri ve fiziksel oyun motoruyla birlikte gerçekten futbol oynuyormuşsunuz hissi veren Soccer Shootout, kendi kurduğunuz takımla birlikte sizi kulüp sahibi yapacak. Çeşitli parmak hareketleriyle birlikte oyunu oynamak oldukça kolay ve tek parmak hareketiyle bile gol atabiliyorsunuz. Aynı zamanda gol atma başarınızı parmak hareketinizin dışında oyuncunuzun gücü de etkiliyor.

Soccer Shootout oyununda özelleştirme seçeneği de oldukça genişletilmiş. Oyun içerisinde yer alan çoğu şeyi zevkinize uygun bir şekilde değiştirebiliyorsunuz. Takımınızı, stadyumunuzu ve daha sayamadığımız birçok özelliği bu yöntem ile yeniden yapılandırabilirsiniz. Oyun içerisinde oyuncu alma ve oyuncuya eşya alma gibi çeşitli seçeneklerde mevcut.

Diğer futbol oyunlarından sıkılmışsanız ve sizi boş vaktinizde eğlendirecek bir futbol oyunu arıyorsanız, Soccer Shootout tam size göre.