Soccer Spin

Soccer Spin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soccer Spin, arkadaşlarınızla beraber, online oynayabileceğiniz futbol oyunu.

Soccer Spin, klasik futbol oyunlarından farklı çizgide, hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla oynarken keyif alacağınızı düşündüğüm bir mobil oyun. Android platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan oyunda teke tek maçlara çıkıyoruz. Takım arkadaşlarımız yok, taktik veren kimse yok, dinleme lüksümüz yok. Çevikliğimizi konuşturup ardı ardına goller bulmalıyız.

Renkli, göze hoş gelen görseller sunan masa futbolu oyununda maçlar teke tek düzenlendiğinden hem çok gol oluyor, hem de ne olduğunu anlamadan maçı tamamlamış oluyoruz. Oyuna ilk girdiğimizde milli takımlar arasından favorimizi seçiyoruz. Ardından hem şut çekmek, hem de defans yapmak için kullandığımız renkli çubuklardan birini alıyoruz. Kime karşı oynayacağımız da seçtikten sonra maç başlıyor.

Offline ve online modda zorluk düzeyini ayarlayabildiğimiz yapay zekaya karşı, arkadaşlarımızla beraber veya diğer oyunculara karşı oynayabildiğimiz futbol oyunu, air hockey oyununa benziyor. Tek vuruşla topu kaleye sokmaya çalışıyoruz. Ne kadar seri olursak o kadar çabuk farkı açma şansına sahibiz.

YORUMLAR