Sony Live screen streaming

Sony Live screen streaming
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sony Live screen streaming, Android cihazınızda oynadığınız oyunları canlı olarak Twitch ve YouTube kanalınızdan paylaşabiliyorsunuz.

Sony Live screen streaming, adından da tahmin edeceğiniz üzere Android telefon ve tabletinizde oynadığınız oyunları sosyal platformlarda canlı olarak yayınlayabileceğiniz bir uygulama. Sıkı bir mobil oyuncu olarak oyununuzu takipçilerinizle eş zamanlı olarak paylaşabileceğiniz bundan daha iyi bir uygulama bulamayacağınızın garantisini verebilirim.

Oyun gündemini, son çıkan oyunları takip etmek için en iyi platformlardan ikisi hiç tartışmasız Twitch ve YouTube. Oyuncuların heyecanlarını takipçileriyle canlı olarak paylaşmalarına izin veren bu platformları kullanan Sony Live screen streaming uygulaması ile en basit şekliyle mobil cihazınızda oynadığınız oyunu tıpkı masaüstündeki gibi canlı olarak paylaşabiliyorsunuz. Bunu yapmak için de onaylanmış ve iyi durumda olan (telif uyarısı almamış) bir YouTube hesabına sahip olmanız ve YouTube Canlı Yayın sayfasına kaydolmanız yeterli oluyor.

Şu an için Xperia Z3 ve üzeri telefon – tabletlerle uyumlu olan Sony Live screen streaming’de ince ayarlar da bulunuyor. Canlı yayını hangi kalitede (360, 720 ve 1080p seçenekleri mevcut) ve kime (belli bir kişiye, herkese açık veya sadece kendinizin göreceği şekilde ayarlayabiliyorsunuz.) göstereceğinizi ayarlayabileceğiniz seçenekler mevcut. Ayrıca oyun ekranının bir köşesinde yer alıp almayacağınızı, sesin olup olmayacağını, kaydın hangi konumda yapılacağını da ayarlayabiliyorsunuz. Kayıt ekranı seçenekleri hem çok fazla hem de rahatlıkla ayarlanabilecek şekilde tasarlanmış.