Soul Seeker

Soul Seeker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Soul Seeker, Android cihazlarınızda ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Mobil cihazlar için geliştirilen pek çok rol yapma oyunu var fakat Soul Seeker onların arasında sıyrılacak gibi görünüyor.

Öncelikle Summoner's War, Kung Fu Pets gibi popüler oyunların yapımcısı Com2Us firması tarafından geliştirilmiş olmasının bunda rolü var. Bunun dışında da hiç bitmeyen sürükleyici savaşlarıyla kendini uzun zaman oynatabiliyor.

Benzersiz savaş sistemi ile dikkat çeken oyunda farklı bir destek sistemine sahip güçlü kahramanlardan bir ordu oluşturuyorsunuz. Bunun dışında güçlerini artırmak için en iyi eşyaları toplamanız ve oluşturmanız gerekiyor.

Oyunda iki farklı oyun modu var. Birincisi olan senaryo modunda Hermes'lerin tarihini öğrenerek oyun içerisinde ilerliyorsunuz. Farklı bir sistemde oynamak isterseniz savaş modunda oynayabiliyor ve 200'den fazla karakterden istediklerinizi seçebiliyorsunuz.

Soul Seeker oyununu tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz fakat isterseniz oyun içi satın almadan eşyaları satın alabiliyorsunuz. Ayrıca oyunu çevrimiçi şekilde dünyanın her yerinden farklı oyunculara karşı oynama şansına da sahipsiniz.

Bunlar dışında bir de Hell modu var ve bu mod Senaryo moduna dahil gibi gözükse de çok daha zor diyebilirim. Ayrıca etkileyici grafikleri ve görsel efektleri de oyunun bir diğer artısı. Eğer siz de rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.