Space Heads

Space Heads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Heads, Android cihazınızda soluksuz oynayacağınız bir uzay oyunu.

Space Heads, uzay gemimizle tehlikelerle dolu tünellerden uçarak birbirinden zorlu görevleri tamamlaya çalıştığımız aksiyon dozu oldukça yüksek bir Android oyunu.

Uzay temalı sonsuz koşu oyunu diyebileceğim Space Heads’de ne olduğunu anlamadan kendimizi uzayın derinliklerinde buluyor ve uzay gemimizle yol almaya başlıyoruz. Daha öğretici bölümünden oyunun aksiyon yüklü olduğunu anlıyoruz. Uzay gemimizle çevik hareketler yaparak engellere takılmadan uçabildiğimiz kadar uçmaya çalışıyoruz. Bu son derece basit görünse de ilerlediğimiz yer oldukça karmaşık yapıda tasarlanmış. Her an beklemediğimiz bir yerde engel çıkabiliyor. Engellere çarptığımızda anında yere çakılmıyoruz; uzay gemimiz vuruş hızımıza göre hasar alıyor. Hasarın gerçek zamanlı olması ve uçuş performansımızı etkilemesi hem de güzel hem de değil.

Her biri farklı yeteneklere sahip beş uzay gemisi pilotu arasından seçim yapma şansı sunan aksiyon yüklü oyunda uzay gemimizi kontrol etmek için - sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi - basit kaydırma hareketini kullanıyoruz. Ancak öyle yerlerden geçmeniz isteniyor ki parmaklarınızı çok hızlı kullanmazsanız anında çakılma ve oyuna veda etme olasılığınız oldukça yüksek.

Her sonsuz koşu oyunu gibi Space Heads de kilidi açılabilir çok sayıda öğe sunuyor. Oyun esnasında topladığımız elmasları farklı karakterlerle oynamak, uzay gemimize kalkan, hızlanma gibi takviyeler almak için kullanıyoruz. Ancak gerek karakterlerin gerekse de büyük kolaylık sağlayan güçlendiriciler oldukça pahalılar. Yani oyunu uzun süre oynamayı seçmezseniz ne yazık ki gerçek para ile elmas satın almak zorundasınız.

Japon anime filminden esinlenerek hazırlanmış görselleri, atmosfere uygun müzikleriyle dikkat çeken Space Heads, sonsuz koşu oyunlarından keyif alanlar için iyi bir alternatif.