Space Odyssey

Space Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Odyssey shoot em up türünde bir uçak savaşı oyunudur

Space Odyssey bolca aksiyonu güzel grafiklerle birleştiren bir mobil uçak savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz shoot em up türünde bir oyun olan Space Odyssey, atari salonlarında oynadığımız klasik kuşbakışı uçak savaş oyunlarındaki yapıyı mobil cihazlarımıza taşıyor. AstroWings sersiinin 2. oyunu olan Space Odyssey'de maceraya bir önceki oyunda kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hatırlanacağı üzere ilk oyunda kainatı yok etmeye çalışan uzaylılarla galaksinin farklı yerlerinde savaşmıştık. Space Odyssey'de de yine uzayın derinliklerine yolculuk ediyoruz ve farklı düşmanlarla karşılaşıyoruz.

Space Odyssey'de ekranda dikey olarak ilerlerken karşımıza sürekli yeni düşmanlar çıkıyor. Temel amacımız düşman ateşine yakalanmadan ekrandaki bütün düşmanları yok etmek. Belli sayıda düşmanı yok ettikten sonra bölüm sonundaki dev bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz. Bu savaşlarda tansiyon bir hayli yükseliyor; karşılaştığımız dev düşmanalr özel saldırı stilleriyle bizi zorluyor. Bu nedenle özel taktikler geliştirmemiz gerekiyor.

Space Odyssey içerisinde 3 farklı savaş gemisinden birini seçebiliyoruz. Kolay kontrollere sahip olan oyun bize kullandığımız silahı savaşırken değiştirebilme imkanı veriyor. Bu silahları yetenek ağacımızı kullanarak geliştirebilmemiz de mümkün.

Space Odyssey kısa sürede bağımlılık yapmakta.