Space Off

Space Off
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Off, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir aksiyon beceri oyunu.

Space Off, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz heyecanlı ve sürükleyici bir aksiyon oyunu. Aslında Space Off hem aksiyon hem de beceri oyunu bileşenlerini başarıyla bünyesinde topluyor. Oyuna ilk girdiğimizde karşımıza Breakout oyunundan alışkın olduğumuz bir yapıyla karşılaşıyoruz.

Oyunda karşı karşıya duran ve ortadaki göktaşını karşı tarafın önünde bulunan tuğlaları kırmak için kullanan iki rakibin mücadelesine tanık oluyoruz. Göktaşını karşı tarafa yöneltmek için ona ateş etmek gerekiyor. Tahmin ettiğiniz gibi burada nişancılık becerileri devreye giriyor.

Göktaşını kim daha fazla vurursa avantajı o taraf kazanıyor. Çok fazla ateş edildiği için bu taş bir müddet sonra parçalara ayrılıyor ve işler daha da zor bir hale geliyor. İlk başlarda bir tane olan taştan ilerleyen bölümlerde birkaç tane oluyor ve parçalandıklarından ötürü boyutları da ufalıyor. Ufaldıkları için vurulmaları da bir hayli zorlaşıyor.

Oyunun en iyi yanları arasında kontrol mekanizması yer alıyor. Hassas çalışan ve komutları eksiksiz bir şekilde yerine getiren bu kontrol mekanizması oyun esnasında bizlere büyük avantaj sunuyor. Eğer siz de uzay temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Space Off size göre.