Space Spacy 0.90 (Android)

Space Spacy

Space Spacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Space Spacy ilginç bir yapıya sahip olan bağımlılık yapıcı bir beceri oyunudur

Space Spacy eğer bir hayli zor olan; fakat kısa sürede bağımlılık haline dönüşmeyi başaran mobil oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Space Spacy'de uzaya açılarak yol alan bir uzay gemisini kontrol ediyoruz. Fakat yolculuk sırasında işler beklenildiği gibi gitmiyor ve uzay gemisi uzaylılar tarafından saldırıya uğruyor. Sonuçta geminin yakıtı tükeniyor, bunun yanında uzaylılarla savaşmaktan cephane de bitiyor. Bu haldeyken uzay gemimimizin yapabileceği tek şey düşman ateşinden kaçmak. Biz de bo konuda gemimize yardımcı oluyoruz ve onu yönlendirerek düşman ateşinden kaçmasını sağlıyoruz.

Space Spacy oyun yapısı olarak klasik Space Invaders oyununun tam tersi olarak nitelendirilebilir. Space Invaders oyununda temel olarak ekranın yukarısına doğru dizilen uzay gemilerine ateş ediyorduk. Space Spacy'de ise biz ekranın yukarısına gelen gemilerin yerine geçiyoruz. Ekranın alt tarafında ise düşman gemileri yer alıyor ve bize ateş ediyor. Oyun boyunca birçok farklı düşman türünün yanısıra bölüm sonu canavarlarıyla da savaşıyoruz.

Space Spacy retro tarzda oldukça renkli 8 bit grafikleri ve eğlenceli bir oyun yapısını birleştiriyor.

YORUMLAR