Spearfishing 3D 1.6 (Android)

Spearfishing 3D

1.6
Spearfishing 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spearfishing 3D, balık avlamayı sevenlerin keyifli oynayabileceği ücretsiz bir Android zıpkınla balık avlama oyunu.

Spearfishing 3D, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde heyecanlı ve eğlenceli bir şekilde deniz altında zıpkınla balık tutabileceğiniz ücretsiz bir avcılık oyunu.

Balık avına çıkmayı seven Android kullanıcılarının ilgisini çekebilecek olan oyunun grafikleri hem 3 boyutlu hem de oldukça gerçekçi diyebilirim.

HD kalitesinde görüntüleri ile kendinizi gerçekten su altında gibi hissetmenizi sağlayan Spearfishing 3D'de göllerde, denizlerde ve okyanuslarda sınırsız balık avına çıkabiliyorsunuz.

Avlayabileceğiniz 30 farklı balık türünden hepsini yakalamak için oyunda biraz sinsi ve hızlı olmanız gerekiyor. Yoksa zıpkını boşa atıp, akşam eve boş dönebiliyorsunuz.

Balıklar dışında deniz kaplumbağası ve diğer su canlıları da avlama fırsatınızın olacağı oyunda derin sularda gerçek bir avcu gibi pusup, doğru zamanda zıpkını atmanız gerekiyor.

Oyundaki kontrolleri ekranın sağ ve sol kısımlarında bulunan oklarla sağlayabilir ve aynı şekilde hedef alırken de bu okları kullanabilirsiniz.

Balık avladıkça daha da fazla para kazanacağınız oyunda çok paranızın olması için çok fazla balık avlamanız gerekiyor. ayrıca avlayacağınız balık türüne göre de kazanacağınız para değişebiliyor.

Eğlenceli olmakla birlikte aynı zamanda oldukça heyecanlı bir oynanışa sahip olan Spearfishing 3D'yi hemen ücretsiz olarak indirip Android telefon ve tabletleriniz üzerinde avcılık yapmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR