Spin Commander 0.9.1 (Android)

Spin Commander

Spin Commander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spin Commander sayesinde Android cihazlarınızdan düşmanlarınızı alt etmenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Spin Commander oyunu, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında keyifle oynayabilecekleri bir aksiyon shooter oyunu olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve hem fiziksel hareketinizi gerektiren hem de oldukça kıvrak bir oyun anlayışına sahip olan oyun, aksiyon meraklılarının dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Oyundaki temel amacımız, elimizdeki uzay gemisini kullanarak üstümüze doğru gelen düşmanlara karşı etkili bir savunmada bulunabilmek. Bunu yapmak için gemimizde yer alan silahları kullanıyoruz ve düşmanları öldürüyoruz. Ancak gemimizi kontrol için telefonumuzu gerçekten hareket ettirmek ve gerekli yönlere doğru döndürmek gerekiyor. Dolayısıyla ya elinizdeki telefonu sürekli hareket halinde tutmanız ya da kendiniz bizzat dönüş yapmanız gerekiyor. Jiroskop sensöründen faydalanan uygulama, böylelikle dönüş ve hareket açılarınıza bakarak devamlı olarak geminizi döndürüyor.

Oldukça eğlenceli ve ilginç bir konsepte sahip olmasına karşın zaman zaman yorucu olabilen oyunda maalesef alternatif bir kontrol mekanizması yer almıyor. Bu nedenle sürekli olarak fiziksel hareketlerde bulunarak oyunu oynamaya çalışmak bir süre sonra yorucu bir hal alabiliyor.

İçerisinde 10 adet bölüm barındıran oyun, bosslarla karşılaşma, zamanlı oyun modu, yüksek puan sıralaması gibi ekstra bazı özelliklere de sahip. Arkadaşınızın cihazını sizin, sizin cihazınızı arkadaşınızın kontrol ettiği çok oyunculu mod ise dostlarınızla birlikte eğlenmek için gereken fırsatı sunuyor.

Grafikleri yeterince iyi olan ve bunu ses öğeleriyle destekleyen Spin Commander, zorlayıcı olabilen ve insanı yoran kontrol mekanizması haricinde yeterince eğlenceli. Ancak devamlı fiziksel hareketlerde bulunmaktan hoşlanmayanların dikkat etmesi gerekiyor.