Spinner Knight 1.0.2 (Android)

Spinner Knight

Spinner Knight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spinner Knight, dövüşçü karakteriniz ile birlikte etrafınızı saran düşmanları püskürtmenizi amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

MÖ oldukça ilgi gören gladyatör savaşları Spinner Knight ile dijital çağa uygun hale getirilmiş. Genellikle ölümle sonuçlanan gladyatör savaşları popülerliğini kaybettikten bir süre sonra yasaklanmıştır. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun ile birlikte kimseye zarar vermeden gladyatör savaşlarını yeniden devam ettirebilirsiniz.

Oyunda tehlikeli canlılar ile birlikte tek başınıza savaşmak zorundasınız. Elinizde kullanabileceğiniz herhangi etkili bir silah bulunmuyor. Sadece kılıcınızı kullanabilirsiniz. Bu yüzden oyunu oynarken oldukça dikkatli olmalısınız. Etrafınızı saran canlılar size sırayla saldırıyorlar ve sizin kurtulabilmek için fazla bir şansınız yok. 

Oyunda en uzun süre hayatta kalan gladyatör oyunu kazanır. Bu yüzden savaş esnasında dikkatli olmalı ve taktiksel saldırmalısınız. Eğer herhangi bir hamleyi boşa harcarsanız etrafınızdaki düşmanlar size saldıracak ve sizin oyunu kaybetmenize neden olacaklardır. 

Oldukça zorlu fakat bir o kadar da aksiyonlu bir oyun olan Spinner Knight oldukça hoşunuza gidecek. İlk indirdiğiniz zamanlarda oyuna alışana kadar biraz sinir olabilirsiniz. Fakat oyunu oynadıkça bağımlısı olacağınıza inanıyoruz. Hadi hemen şimdi Spinner Knight'ı indirin ve gladyatör savaşlarına başlayın!

YORUMLAR