Splash Pop 1.2.1.0 (Android)

Splash Pop

Splash Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Splash Pop, minik yaratıkları ezerek ilerlediğiniz eğlenceli bir Android oyunu.

Splash Pop, renkli minimalist görselleriyle her yaştan oyuncuyu yakalamayı başaran eğlence dozu yüksek refleks oyunu. Birbirinden ilginç karakterlerin yer aldığı oyunda amacımız ortalıkta gezinen meyve sularının üzerinden geçmek. Her bölümde ortada bir tane bile kalmayana dek mücadele veriyoruz. Android telefonunuzda reflekslerinizi test edebileceğiniz bir oyun arıyorsanız tavsiye ederim.

Yüzlerce bölüm içeren oyunda tek gözlü güçlü yaratıkların yerine geçip sanki ezilmeyi beklercesine gezinen meyve sularının suyunu çıkarıyoruz. Kontrolümüzde olan yaratıklar türlü yeteneklere sahipler. Kimisi ağzından alev püskürterek, kimisi geniş ağzıyla tek seferde yutarak, kimisi de hava üfleyerek minik yaratıkları ortadan kaldırıyor.

Parmaklarımızı son derece seri kullanmamız gereken oyunda özel güçlerimizi sol yandaki simgelere dokunarak kullanıyoruz. Sağ yanda oyuna katılmasıyla oyunun kaderini değiştirecekmiş gibi duran yaratıklar yer alıyor. Üst tarafta da suyunu sıktığımız yaratıkların sayısını takip ediyoruz.

YORUMLAR