Split Squad 1.05 (Android)

Split Squad

Split Squad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Split Squad, Android telefon ve tabletler üzerinde tercih edilebilecek aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Split Squad, Android kullanan akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Rogue-like olarak adlandırılan türün içerisine rahatlıkla girebilecek olan Split Squad, Liffolab isimli oyun geliştirme stüdyosunun ellerinden çıktı. Son zamanlarda örneklerini çokça gördüğümüz bu türün diğer oyunlarında olduğu gibi Split Squad’da da amacımız tekrar tekrar ölsek de oyunun sonunu görebilmek.

Split Squad’da ana karakterimiz kötücül güçlerle dolu bir arafta sıkışıp kalan bir şövalye. Amacı da tahmin edebileceğiniz gibi bütün düşmanlarını yenerek, hayata geri dönebilmek. Fakat rogue-like bir oyun olduğu için bir kere ölmesi durumunda oyunun en başına dönüyor ve son öldüğü yerden kalan ruhuna ulaşarak, en sonuna kadar gitmeye çalışıyor.

Platform arasında oynadığımız ve farklı düşman türleriyle savaştığımız oyun, farklı yapısıyla dikkat çekerken, iyi kurgulanmış hikayesiyle kendisine bağlamayı da başarıyor. Mobil platformlarda kendine yeni bir oyun arayan herkes, Split Squad’a kesinlikle göz atabilir.  

YORUMLAR