Squareboy vs Bullies 1.0.13 (Android)

Squareboy vs Bullies

Squareboy vs Bullies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Squareboy vs Bullies beat em up türünde bir aksiyon oyunudur

Squareboy vs Bullies retro tarzıyla sizi Gameboy günlerine götürecek eğlenceli bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Squareboy vs Bullies'de mahallenin serserileri tarafından sıkıştırılarak sürekli ezilen bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız bu gidişata bir dur demeye karar veriyor ve bir dövüş sanatları okuluna yazılarak kendini geliştirmeye başlıyor. Sonunda kara kuşağı elde ederek kendini savunmayı öğrenen kahramanımız daha önceden kendisini şekil yapan serserileri yeniden görmeye karar veriyor; fakat bu yeni buluşma mahallenin serserilerin pek hoşunuza gidecekmiş gibi görünmüyor.

Squareboy vs Bullies'in oynanışı klasik 2 boyutlu beat em up oyunları tarzında. Oyunda ekranda yatay olarak ilerlerken karşımıza çıkan düşmanlarımızı yumruk ve tekmelerimizi kullanarak pataklamaya, onların saldırılarından kaçmaya çalışıyoruz. Oyunun görünümü ve müzikleri bize Gameboy'da oynadığımız klasik 8 bit oyunları hatırlatıyor.

YORUMLAR