Star Pilot

Star Pilot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Pilot ile Güneş Sistemi'ni kurtarmak için yola çıkıyoruz

Star Pilot uzayın derinliklerine yolculuk ederek heyecan dolu bir maceraya atılacağınız shoot em up türünde bir uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Star Pilot'da Güneş Sistemi'ni kurtarmaya çalışan bir pilotu yönetiyoruz. Oyunda herşey devasa bir uzay gemisinin Güneş Sistemi'ne yaklaşmasıyla başlıyor. Nasıl Güneş Sistemi'ne fark edilmeden girdiği bilinmeyen bu uzay gemisinin hangi amaçla yol aldığı da bilinmemektedir. Bu amacı öğrenmek ve olası tehlikeleri savuşturmak için ise pilotumuz görevlendiriliyor ve maceramız başlıyor.

Star Pilot bize jetonla atari salonlarında oynadığımız retro oyunları hatırlatan bir yapıya sahip. Oyunda ekranda dikey olarak sürekli ilerleyen uçağımızı yöneterek düşman ateşinden kaçınmaya ve düşmanlarımızı yok etmeye çalışıyoruz. Bu işi yaparken zaman yavaşlatma ve tüm hasarı engelleyen geçici kalkanlar gibi yeteneklerimizi kullanabiliyoruz ve avantaj elde edebiliyoruz. Devasa bölüm sonu canavarları ise oyunda tansiyonu yükseltiyor.

Star Pilot renkli ve kaliteli grafiklerle donatılmış bir oyun. Kolay kontrollere ve eğlenceli bir oynanışa sahip olan oyun mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR