Star Wars Rebels: Recon

Star Wars Rebels: Recon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
1  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    244

  • Üretici

    Disney

Star Wars Rebels: Recon, Star Wars evreninde geçen bir aksiyon oyunudur

Star Wars Rebels: Recon eğer Star Wars evreninde geçen eğlenceli bir mobil oyun oynamak isterseniz deneyebileceğiniz side scroller türünde bir aksiyon oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz Star Wars Rebels: Recon ya da Türkçe adıyla  Star Wars Asiler: Keşif Görevi, Star Wars Rebels adlı televizyon şovu temel alınarak geliştirilmiş bir mobil oyun. Ezra Bridger adlı kahramanın hikayesinin konu alındığı bu Star Wars oyunu bize İmparatorluk güçlerine karşı savaşma ve direnişe katılarak kendi kaderimizi belirleme imkanı veriyor. Işın kılıcımızla destansı bir mücadeleye atıldığımız oyunda TIE fighter, stormtrooper gibi İmparatorluk güçlerine karşı savaşma ve AT-MP gibi araçları kullanabilme keyfini çıkarabiliyoruz.

Star Wars Rebels: Recon 2 boyutlu bir aksiyon oyunu. Platform oyunlarına benzeyen bir görünüm sunan Star Wars Rebels: Recon, temel olarak platform oyunlarının bolca aksiyon ile süslenmiş hali olarak tanımlanabilir. Oyunda kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlerken karşısına çıkan düşmanlarla savaşıyor ve bölümleri geçmeye çalışıyor. Ayrıca kuvvetli bölüm sonu cavanarları bize heyecan dolu anlar yaşatıyor. Oyunun grafiklerinin ve animasyonlarının başarılı olduğu söylenebilir.

Oyuncular Star Wars Rebels: Recon'un başındaki 4 bölümü ücretsiz olarak oynayabiliyorlar. Sonraki bölümler ise uygulama içi satın alım işlemiyle açılabiliyor.

YORUMLAR