Star Wars: Rivals

Star Wars: Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Rivals, Disney'in Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir Yıldız Savaşları oyunu.

Star Wars: Rivals, Yıldız Savaşları karakterleriyle gerçek zamanlı çarpışmalara girdiğimiz aksiyon yüklü ilk shooter oyunu. Disney’in Android platformuna ücretsiz çıkardığı oyunda Jedi, Wookiee, Sith ve daha pek çok ikonik Star Wars karakteriyle PvP savaşıyor veya uzun soluklu macera modunun keyfini sürüyoruz.

Disney tarafından geliştirilen yeni Star Wars oyununu öncekilerden ayıran nokta; strateji odaklı olmaması. Favori karakterimizi alıp doğrudan çarpışıyoruz. Karakter tarafında Star Wars film ve oyunlarında gördüğümüz tüm karakterleriyle karakteristik özellikleri ve silahlarıyla yer alırken, mekan tarafında Empire Strikes Back ve The Force Awakens gibi bilindik Star Wars evrenleri olduğu gibi aktarılmış.

Oynanış tarafında da iki farklı mod yer alıyor. Diğer oyuncularla gerçek zamanlı olarak savaştığımız, üç karakterle değişmeli oynamamıza izin verilen, düşmanları bitirdiğimizde puan ve ödül kazanmanın yanı sıra karakterleri açtığımız PvP Arena, bizi doğrudan aksiyonun içine sürüklüyor. Macera Modunda ise görev odaklı senaryolarla savaşın içine sürükleniyoruz. Bu modda Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, Boba Fett, Finn ve Captain Phasma gibi ikonik kötülerle yüz yüze geliyoruz.

YORUMLAR