Star Wars: Uprising

Star Wars: Uprising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars: Uprising mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir rol yapma oyunudur

Star Wars: Uprising bize farklı bir Star Wars oyunu deneyimi yaşayan aksiyon RPG türünde bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Star Wars: İsyan'da alternatif bir Yıldız Savaşları senaryosuna tanık oluyoruz. Oyunumuzun hikayesi Yıldız Savaşları Bölüm VI: Jedi'nin Dönüşü ve Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor filmleri arasında geçmekte. Bu hikayede İmparatorluk lideri Palpatine'in ölmekte; fakat ölüm haberi galaksiden saklanmaktadır. İmparatorluk güçleri güç ve baskıyla galaksi halklarını kontrol altına almaya çalışırken biz bir grup kahramanı yöneterek İmparatorluğa meydan okuyoruz.

Star Wars: Uprising'de kendi kahramanımızı yarattıktan sonra takımımıza farklı kahramanlar da dahil edil ediyoruz ve herbirinin yeteneklerinden faydalanarak düşmanlarımızla savaşıyoruz ve görevleri tamamlayarak senaryo boyunca ilerliyoruz. Farklı mekanları ziyaret ettiğimiz oyunda gerçek zamanlı bir savaş sisteminin olması oyuna artı puan kazandırıyor. Bu sayede oyun sıra tabanlı rol yapma oyunlarıyla kıyaslandığında daha akıcı bir şekilde oynanabiliyor.

Star Wars: Uprising sahip olduğu co-op desteği sayesinde oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmenize de imkan veriyor. Oyunun grafikleri genel olarak tatmin edici kalitede.

ARTILAR

Co-op desteği

Gerçek zamanlı savaş sistemi

Zengin içerik

Türkçe desteği

EKSİLER