Starry Fantasy Online

Starry Fantasy Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starry Fantasy Online, binlerce kullanıcı ile birlikte anlık olarak savaşlar yapabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Starry Fantasy Online, çoklu kullanıcılar ile birlikte oynayabileceğiniz oldukça güzel bir aksiyon oyunudur. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Starry Fantasy Online, sizi büyük bir maceraya davet ediyor.

Starry Fantasy Online, birbirinden farklı karakterleri ve her karakterinin farklı özelliklere sahip olmasından dolayı çok seviliyor. Bu karakterleri aynı zamanda yeniden tasarlayabiliyorsunuz. Starry Fantasy Online oyunu içerisinde birbirinden farklı kostümler bulunmakta. Karakterinizi seçtikten sonra oyunda takımınızı kurarak düşmanla savaşmanız gerekiyor. Online oyun olduğundan dolayı bu savaşlarda iyi oynamak zorundasınız. Eğer takım lideriniz sizi beğenmezse bir dahaki savaşta yerinizi bir başkası alabilir.

Tüm dünyadan arkadaşlıklar kurabileceğiniz Starry Fantasy Online, oyundaki arkadaşlarınızla sohbet etmenize de imkan sağlıyor. Sohbet imkansı sayesinde kimin nasıl saldıracağını bile planlayabilirsiniz.

Oldukça güzel grafikleri ve insanı gaza getiren ses efektleriyle birlikte Starry Fantasy Online, boş vakitlerinizde oyunculara eğlenme imkanı sunuyor. Eğer bu tarz aksiyon oyunlarını seviyorsanız Starry Fantasy Online'ı hemen şimdi indirin ve deneyin!