Starship Escape 1.0.1 (Android)

Starship Escape

Starship Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Starship Escape mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyudur

Starship Escape oyunculara heyecanlı bir hayatta kalma mücadelesi sunan bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Starship Escape'de uzayın derinliklerinde geçen bir macera bizi bekliyor. Dev bir uzay gemisinde görevli bir personelin yerine geçtiğimiz oyunda uzay gemimiz saldırıya uğruyor ve düşman tarafından ele geçiriliyor. Bütün mürettebat ldürülüyor; fakat biz uzay gemisinin en uç noktalarındaki bir yeri tamir etmekle görevlendirildiğimiz için bu saldırıdan sağ kurtuluyoruz. Şimdi de hayatta kalarak bu uzay gemisinden kaçmamız gerekiyor.

Starship Escape'de oyuna başladığımızda herhangi bir silaha ve zırha sahip değiliz. Bu nedenle atacağımız her adımı düşünerek atmamız gerekiyor. Tek bir düşman askeri bile bizim için ölümcül olabilmekte. Düşmanlarımızı temizleyip oyunda ilerlediğimizde ise farklı yöntemlerle hayatta kalabilmemiz mümkün. Dilersek gizlice ilerleyip önemli kaynakları ele geçirebilir, dilersek silahlarımızı konuşturarak düşmanlarımızı temizleyebiliriz.

Starship Escape içinde heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları da yer alıyor. Oyunun 2 boyutlu grafikleri ise oyuna retro bir hava kazandırıyor.

YORUMLAR